Onex | Premium Gaming Chair | FX8 Formula X Module Injected | Black
- TootjadOnex
- Mudel: ONEX-FX8-B
- Saadavus: 5
-
331€
Onex | Premium Gaming Chair | FX8 Formula X Module Injected | Black
| All | |
| Adjustable Armrests | Yes- Four Dimensional |
| Adjustable arms | Yes- Four Dimensional |
| Adjustable backrest | 90 135 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 930.00 mm |
| Gross height (mm) | 340.00 mm |
| Gross weight | 27.00 kg |
| Gross width (mm) | 720.00 mm |
| Kaal (maksimaalne) | 125 kg |
| Muud funktsioonid | Mechanism type: Butterfly Mechanism Metal Frame |
| Net weight | 26.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Producer | Onex |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote nimetus | FX8 Formula X Module Injected |
| Tooteperekond | Premium Gaming Chair |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.23 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: onex premium gaming chair fx8 formula x module injected black, onex-fx8-b, onex, toolid ja lauad






