Razer Gaming Chair | Iskur V2 X NewGen | Quartz
- TootjadRazer
- Mudel: RZ38-05311000-R3G1
- Saadavus: 5
-
404€
Razer Gaming Chair | Iskur V2 X NewGen | Quartz
| All | |
| Adjustable arms | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 900 mm |
| Gross height (mm) | 330 mm |
| Gross weight | 25.1 kg |
| Gross width (mm) | 690.00 mm |
| Kaal (maksimaalne) | 136 kg |
| Net weight | 19.5 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4700.00 g |
| Plastic (No PET) | 700.00 g |
| Producer | Razer |
| Tare weight (kg) | 5.6 kg |
| Toote nimetus | Iskur V2 X NewGen |
| Tooteperekond | Gaming Chair |
| Värv | Quartz |
| Volume (m3) | 0.20493 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: razer gaming chair iskur v2 x newgen quartz, rz38-05311000-r3g1, razer, toolid ja lauad






