Razer Gaming Cushion Powered by Razer Sensa HD Haptics Freyja
- TootjadRazer
- Mudel: RC81-04340101-R3M1
- Saadavus: 1
-
275€
Razer Gaming Cushion Powered by Razer Sensa HD Haptics Freyja
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 580.00 mm |
| Gross height (mm) | 440.00 mm |
| Gross weight | 3.25 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Muud funktsioonid | Recommended User Height: 160 - 200 cm |
| Net weight | 1.95 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 32 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Razer |
| Producer product family | Gaming Cushion Powered by Razer Sensa HD Haptics |
| Producer product name | Freyja |
| Tare weight (kg) | 1.30 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: razer gaming cushion powered by razer sensa hd haptics freyja, rc81-04340101-r3m1, razer, toolid ja lauad

