Segway | MAX G3 E | eKickScooter | 2000 W | Up to 25 km/h | 11 " | Black
- TootjadSegway
- Mudel: AA.05.16.01.0004
- Saadavus: 5
-
913€
Segway | MAX G3 E | eKickScooter | 2000 W | Up to 25 km/h | 11 " | Black
| All | |
| Aku pinge | 46.8 V |
| Aku vastupidavus | 597 Wh |
| Bluetooth | Yes |
| Brake | Dual Disc Brakes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 2.4-inch Smart TFT Display |
| Embeeded battery | Yes |
| Frame height | 129.9 cm |
| Gross depth (mm) | 1220.00 mm |
| Gross height (mm) | 630.00 mm |
| Gross weight | 29.9 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Jälgimisrakendus | Yes |
| Kaal | 24.6 kg |
| Kaugjuhtimine rakenduse kaudu | Yes |
| Laadimisaeg | Approx 3.5 h |
| Max driver weight | 130 kg |
| Mootori võimsus | 2000 W |
| Muud funktsioonid | Easy folding |
| Net weight | 24.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4200 g |
| Plastic (No PET) | 1100 g |
| Producer | Segway |
| Rataste materjal | RideyLONG Self-sealing pneumatic tubeless tyres |
| Remote control | Segway Mobility APP |
| Speed | Up to 25 km/h |
| Taaslaetav aku | Yes |
| Tare weight (kg) | 5.3 kg |
| Tehnilised omadused | Climbing angle: Up to 30% Segway AirLock 3 Riding modes (Eco, Standard, Sport) Dual Hydraulic Suspensions |
| TI weight (kg) | 3.90 kg |
| Toote nimetus | MAX G3 E |
| Tooteperekond | eKickScooter |
| Trip distance | 80 km Range at 15 km/h km |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühe laadimiskorraga läbitav vahemaa (max) | 80 km Range at 15 km/h km |
| Vahemik | 80 km |
| Värv | Black |
| Veekindel | IPX6 eKickScooter body and IPX7 battery pack |
| Volume (m3) | 0.19 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wheel size | 11 " |
| Wireless | Yes |











