Segway | Ninebot Kickscooter ZT3 Pro E | 1600 W | 25 km/h | 11 " | Black
- TootjadSegway
- Mudel: AA.05.18.01.0001
- Saadavus: 5
-
760€
Segway | Ninebot Kickscooter ZT3 Pro E | 1600 W | 25 km/h | 11 " | Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 1200 mm |
| Gross height (mm) | 600 mm |
| Gross weight | 29.00 kg |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Laadimisaeg | 4 h |
| Mootori võimsus | 1600 W |
| Net weight | 25.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 9 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 g |
| Plastic (No PET) | 900.00 g |
| Producer | Segway |
| Speed | 25 km/h |
| Taaslaetav aku | Yes |
| Tare weight (kg) | 3.90 kg |
| TI weight (kg) | 3.90 kg |
| Toote nimetus | Ninebot Kickscooter ZT3 Pro E |
| Type of battery | Accumulator |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.1656 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wheel size | 11 " |
Sildid: segway ninebot kickscooter zt3 pro e 1600 w 25 kmh 11 black, aa0518010001, segway, toukerattad ja rulad





