TP-LINK Full-Color Dome Network Camera VIGI C240 4 MP, 4mm, IP67, IK10, H.265+/H.265/H.264+/H.264, MicroSD, max. 256 GB
- TootjadTP-LINK
- Mudel: VIGI C240(4mm)
- Saadavus: 2
-
74€
TP-LINK Full-Color Dome Network Camera VIGI C240 4 MP, 4mm, IP67, IK10, H.265+/H.265/H.264+/H.264, MicroSD, max. 256 GB
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 193.00 mm |
| Brutokaal | 0.40 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 120.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 153.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kaamera tüüp | Indoor/Outdoor |
| Kaitseomadused | IP67, IK10 |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -30 60 C |
| Keretüüp | Dome |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | DWDR |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Maksimaalne video resolutsioon | 2560 x 1440 pikslit |
| Mälupesad | MicroSD, max. 256 GB |
| Max IR distance | 30m |
| Megapiksel | 4 MP |
| Muud funktsioonid | Obtain 24-hour color details, even in pitch-black conditions, with its large-aperture lens, high-sensitivity sensor, and attached supplemental lights. Digital Noise Reduction 3D DNR |
| Netokaal | 0.20 kg |
| Objektiivi tüüp | 4mm |
| Paber/Papp | 190.00 g |
| Package content | VIGI Network Camera Waterproof Cable Attachments Mounting Accessories |
| Palette Qty | 244 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Producer product family | Full-Color Dome Network Camera |
| Producer product name | VIGI C240 |
| Sensors | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.20 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Videopakkimise formaadid | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Võimsus | 12V DC: Max 5.4 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: tp-link full-color dome network camera vigi c240 4 mp, 4mm, ip67, ik10, h265h265h264h264, microsd, max 256 gb, vigi c2404mm, tp-link, kaamerad

