TP-LINK TC65 Outdoor Security Wi-Fi Camera TP-LINK
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 201.50 mm |
| Gross height (mm) | 92.50 mm |
| Gross weight | 0.97 kg |
| Gross width (mm) | 189.50 mm |
| Net weight | 0.49 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 489 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 472.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Producer | TP-LINK |
| Tare weight (kg) | 0.48 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tp-link tc65 outdoor security wi-fi camera tp-link, tc65, tp-link, kaamerad

