TP-LINK | C425 KIT | Solar-Powered Security Camera Kit | Bullet | 4 MP | F/2.1 | H.264 | microSD, Max. 512GB
- TootjadTP-LINK
- Mudel: Tapo C425 KIT
- Saadavus: 2
-
132€
TP-LINK | C425 KIT | Solar-Powered Security Camera Kit | Bullet | 4 MP | F/2.1 | H.264 | microSD, Max. 512GB
| All | |
| Audio sisend/väljund | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 116.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross weight | 0.63 kg |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Keretüüp | Bullet |
| Maksimaalne video resolutsioon | 2560 x 1440 pikslit |
| Mälupesad | microSD, Max. 512GB |
| Megapiksel | 4 MP |
| Net weight | 0.48 kg |
| Objektiivi tüüp | F/2.1 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1600 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | TP-LINK |
| Producer product family | Solar-Powered Security Camera Kit |
| Producer product name | C425 KIT |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | White/Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Videopakkimise formaadid | H.264 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |












