TP-LINK Home Security Wi-Fi Camera Tapo C100 Cube, 3.3mm/F/2.0, Privacy Mode, Sound and Light Alarm, Motion Detection and Notifi
- TootjadTP-LINK
- Mudel: Tapo C100
- Saadavus: 5
-
29€
TP-LINK Home Security Wi-Fi Camera Tapo C100 Cube, 3.3mm/F/2.0, Privacy Mode, Sound and Light Alarm, Motion Detection and Notifications, H.264, Micro SD, Max. 128 GB
| All | |
| Audio sisend/väljund | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 65 mm |
| Brutokaal | 0.278 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 150 mm |
| Brutolaius (mm) | 180 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kaamera tüüp | Indoor |
| Kaitseomadused | Privacy Mode, Sound and Light Alarm, Motion Detection and Notifications |
| Keretüüp | Cube |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.001755 m |
| Maksimaalne video resolutsioon | 1080 pikslit |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 128 GB |
| Max IR distance | 9.14 m |
| Netokaal | 0.178 kg |
| Objektiivi tüüp | 3.3mm/F/2.0 |
| Omadused | Remote Control, Two-Way Audio, Sharing to Social Medias, Voice Control (Works with Google Assistant), Local Storage through microSD Card (not included), Tapo App, Night Vision |
| Paber/Papp | 80.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 20.00 g |
| Power over Ethernet tugi | No |
| Producer product family | Home Security Wi-Fi Camera |
| Producer product name | Tapo C100 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.10 kg |
| Videopakkimise formaadid | H.264 |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11 b/g/n |
Sildid: tp-link home security wi-fi camera tapo c100 cube, 33mmf20, privacy mode, sound and light alarm, motion detection and notifi, tapo c100, tp-link, kaamerad



