TP-LINK | Tapo C710 | Pan/Tilt Security Floodlight Camera | 3 MP | F/2.0 | IP65 | H.264 | microSD up to 512 GB
- TootjadTP-LINK
- Mudel: Tapo C710
- Saadavus: 1
-
160€
TP-LINK | Tapo C710 | Pan/Tilt Security Floodlight Camera | 3 MP | F/2.0 | IP65 | H.264 | microSD up to 512 GB
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 82.00 mm |
| Gross height (mm) | 130 mm |
| Gross weight | 0.80 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP65 |
| Maksimaalne video resolutsioon | 2304 x 1296 pikslit |
| Mälupesad | microSD up to 512 GB |
| Megapiksel | 3 MP |
| Net weight | 0.60 kg |
| Objektiivi tüüp | F/2.0 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1077 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | TP-LINK |
| Producer product family | Pan/Tilt Security Floodlight Camera |
| Producer product name | Tapo C710 |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | White/Black |
| Videopakkimise formaadid | H.264 |
| Volume (m3) | 0.001599 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |













