Singer Handheld Steamer | 220442103 | Handheld | 1500 W | 0.28 L | 25 g/min
- TootjadSinger
- Mudel: 220442103
- Saadavus: 5
-
44€
Singer Handheld Steamer | 220442103 | Handheld | 1500 W | 0.28 L | 25 g/min
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 290 mm |
| Gross height (mm) | 170 mm |
| Gross weight | 1.25 kg |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Muud funktsioonid | Auto Off (30 minute auto shut off) |
| Net weight | 1 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 61 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 225.00 g |
| Pidev auruvoog | 25 g/min |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Producer | Singer |
| Producer product family | Handheld Steamer |
| Producer product name | 220442103 |
| Soojenemisaeg | 20 s |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Tüüp | Handheld |
| Veemahuti suurus | 0.28 L |
| Võimsus | 1500 W |
| Volume (m3) | 0.005916 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: singer handheld steamer 220442103 handheld 1500 w 028 l 25 gmin, 220442103, singer, aurutid







