ETA Iron ETA724690000 Red / black, 1000 W, Dry,
| All | |
| Automaatne väljalülitus | No |
| Brutokaal | 1.146 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Juhtme pikkus | 3 m |
| Katlakivivastane süsteem | No |
| Netokaal | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 118.00 g |
| Piserdusfunktsioon | No |
| Plastic (No PET) | 28.00 g |
| Producer product family | Iron |
| Producer product name | ETA724690000 |
| Talla tüüp | Stainless steel |
| Tare weight (kg) | 0.146 kg |
| Tilkumisvastane funktsioon | No |
| Toote värv | Red / black |
| Tüüp | Dry |
| Vertikaalse auru funktsioon | No |
| Võimsus | 1000 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta iron eta724690000 red black, 1000 w, dry, eta724690000, eta, triikrauad

