Gorenje SIK2600WB Steam Iron, 2600W, Water tank capacity 450 ml, Continuous steam 45 g/min, Auto power off, Blue/Black | Gorenje
- TootjadGorenje
- Mudel: SIK2600WB
- Saadavus: 5
-
49€
Gorenje SIK2600WB Steam Iron, 2600W, Water tank capacity 450 ml, Continuous steam 45 g/min, Auto power off, Blue/Black | Gorenje Steam Iron | SIK2600WB | 2600 W | Water tank capacity 450 ml | Continuous steam 45 g/min | Blue/Black
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 148.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 1.40 kg |
| Gross width (mm) | 315.00 mm |
| Net weight | 1.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 232 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Pidev auruvoog | 45 g/min |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Steam Iron |
| Producer product name | SIK2600WB |
| Talla tüüp | Ceramic |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Tilkumisvastane funktsioon | Yes |
| Toote värv | Blue/Black |
| Veeanuma mahutavus | 450 ml |
| Võimsus | 2600 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gorenje sik2600wb steam iron, 2600w, water tank capacity 450 ml, continuous steam 45 gmin, auto power off, blueblack gorenje, sik2600wb, gorenje, triikrauad

