Tristar | Travel Steam Iron | ST-8152 | Steam Iron | 1000 W | Water tank capacity 60 ml | Continuous steam 15 g/min | Blue
- TootjadTristar
- Mudel: ST-8152
- Saadavus: 5
-
19€
Tristar | Travel Steam Iron | ST-8152 | Steam Iron | 1000 W | Water tank capacity 60 ml | Continuous steam 15 g/min | Blue
| All | |
| Aurujoa funktsioon | No |
| Automaatne väljalülitus | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 204.00 mm |
| Gross height (mm) | 89.00 mm |
| Gross weight | 0.825 kg |
| Gross width (mm) | 109.00 mm |
| Juhtme pikkus | 1.9 m |
| Juhtmehoidik | No |
| Katlakivivastane süsteem | No |
| Mõõtetops | Yes |
| Net weight | 0.719 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 873 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 104 g |
| Pidev auruvoog | 15 g/min |
| Pinge | 230 V |
| Piserdusfunktsioon | No |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Travel Steam Iron |
| Producer product name | ST-8152 |
| Reguleeritav termostaat | Yes |
| Talla tüüp | Ceramic |
| Tare weight (kg) | 0.106 kg |
| Tilkumisvastane funktsioon | No |
| Toote värv | Blue |
| Tüüp | Steam Iron |
| Ülekuumenemise kaitse | Yes |
| Veeanuma mahutavus | 60 ml |
| Vertikaalse auru funktsioon | Yes |
| Võimsus | 1000 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wooden | 1.00 g |
Sildid: tristar travel steam iron st-8152 steam iron 1000 w water tank capacity 60 ml continuous steam 15 gmin blue, st-8152, tristar, triikrauad





