TrinaSolar | 715 W | VERTEX TSM-NEG21C.20 | N-Type BIFACIAL Dual Glass i-TOPCon Monocrystalline
- TootjadTrinaSolar
- Mudel: TSM-NEG21C.20 N-Type 715 W
- Saadavus: 10
-
132€
TrinaSolar | 715 W | VERTEX TSM-NEG21C.20 | N-Type BIFACIAL Dual Glass i-TOPCon Monocrystalline
| All | |
| Avatud ahela pinge-VOC | 49.2 V |
| Elementide arv | 132 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 2390.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 38.79 kg |
| Gross width (mm) | 1310.00 mm |
| Jaotuskarp | IP68 |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 to +85 C |
| Klaasi paksus | 2 mm |
| Lenduvate orgaaniliste ühendite (VOC) temperatuuri koefitsent | -0.24%/ C |
| Lühisahela vool-ISC | 18.44 A |
| Maksimaalne süsteemipinge | 1500 V |
| Mooduli kaal | 38.3 kg |
| Mooduli mõõdud | 2384 x 1303 x 33 mm |
| Net weight | 38.30 kg |
| Net weight master carton | 1263.9 kg |
| Packing quantity | 33 pc(s) |
| Päikeseelemendid | Monocrystalline |
| Palette Qty | 33 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Pinge maksimaalse võimsuse puhul | 41.1 V |
| Plastic (No PET) | 85.00 g |
| PMAXi temperatuuri koefitsient | -0.29%/ C |
| Producer | TrinaSolar |
| Producer product family | N-Type BIFACIAL Dual Glass i-TOPCon Monocrystalline |
| Producer product name | VERTEX TSM-NEG21C.20 |
| Quantity per shipping carton | 33 pc(s) |
| Raami mõõdud | 33 mm |
| Tare weight (kg) | 0.49 kg |
| Tare weight master carton | 16.005 kg |
| Temperature Coefficient of ISC | 0.04%/ C |
| Tipuvõimsus | 715 W |
| Tõhusus | 23.2 % |
| Toote valmistamise garantii | 12 year(s) |
| Tootluse garantii | 30 year(s) |
| Võimsuse aastane vähenemine | 0.40 % |
| Võimsuse tolerants | 0/+5 W |
| Võimsuse vähenemine esimese aasta jooksul | 1 % |
| Volume (m3) | 0.13 m |
| Warranty | 144 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

