Tristar 01.132465.01.001 Bubble Waffle Iron, Power 700 W, 1 Belgian waffle, Black
- TootjadPrincess
- Mudel: 132465
- Saadavus: 5
-
31€
Tristar 01.132465.01.001 Bubble Waffle Iron, Power 700 W, 1 Belgian waffle, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 730.00 mm |
| Brutokaal | 1.25 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 470.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 290.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.10 m |
| Netokaal | 1.05 kg |
| Paber/Papp | 190.00 g |
| Palette Qty | 17 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.20 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: tristar 0113246501001 bubble waffle iron, power 700 w, 1 belgian waffle, black, 132465, princess, vahvlikupsetajad

