Tristar | Air Conditioner | AC-5477 | Suitable for rooms up to 60 m | Number of speeds 2 | Fan function | White
- TootjadTristar
- Mudel: AC-5477
- Saadavus: 4
-
274€
Tristar | Air Conditioner | AC-5477 | Suitable for rooms up to 60 m³ | Number of speeds 2 | Fan function | White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | LCD |
| Embeeded battery | Yes |
| Energiatõhususe klass | A |
| Funktsioonid | 3 operation modes: cooling, dehumidifying and fan |
| Gross depth (mm) | 373 mm |
| Gross height (mm) | 878 mm |
| Gross weight | 21.645 kg |
| Gross width (mm) | 318 mm |
| Integreeritud taimer | Yes |
| Jahutuse tüüp | Compressor |
| Jahutusvõimsus (max) | 7000 BTU/h |
| Kiiruste arv | 2 |
| Mitme toru süsteem | No |
| Müratase | 65 dB |
| Muud funktsioonid | Water tank full indicator. Water tank volume: 0.5 L. Adjustable thermostat |
| Net weight | 19.97 kg |
| Õhuvool (suur kiirus) | 320 m /h |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1554 g |
| Pinge | 240 V |
| Plastic (No PET) | 121 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Air Conditioner |
| Producer product name | AC-5477 |
| Remote control | Yes |
| Sobib ruumidele suurusega kuni | 60 m |
| Soojendusfunktsioon | No |
| Taimeri tüüp | Digital timer |
| Tare weight (kg) | 1.675 kg |
| TI weight (kg) | 0.007 kg |
| Toitekaabli pikkus | 1.8 m |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Ventilaator | Yes |
| Võimsus | 785 W |
| Volume (m3) | 0.104143092 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






