Tristar Air conditioner | AC-5531 | Number of speeds 2 | White
- TootjadTristar
- Mudel: AC-5531
- Saadavus: 2
-
341€
Tristar Air conditioner | AC-5531 | Number of speeds 2 | White
| All | |
| AC-sisendpinge | 240 V |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraani tüüp | LCD |
| Embeeded battery | Yes |
| Energiatõhususe klass | A |
| Funktsioonid | Defrost function |
| Gross depth (mm) | 365 mm |
| Gross height (mm) | 870 mm |
| Gross weight | 25.58 kg |
| Gross width (mm) | 320 mm |
| Kiiruste arv | 2 |
| Müratase | 65 dB |
| Net weight | 23.935 kg |
| Õhuvool (aeglane kiirus) | 280 m /h |
| Õhuvool (suur kiirus) | 320 m /h |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1525.00 g |
| Plastic (No PET) | 120.00 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Air conditioner |
| Producer product name | AC-5531 |
| Remote control | Yes |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.645 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Võimsus | 1149 W |
| Volume (m3) | 0.101616 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





