Tristar Convection Oven with 2 Hot Plates | OV-3670 | 35 L | 3200 W | Black
- TootjadTristar
- Mudel: OV-3670
- Saadavus: 3
-
121€
Tristar Convection Oven with 2 Hot Plates | OV-3670 | 35 L | 3200 W | Black
| All | |
| Ahju suurus | 35 L |
| Ahju tüüp | Electric |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 431.00 mm |
| Gross height (mm) | 381.00 mm |
| Gross weight | 13.26 kg |
| Gross width (mm) | 551.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Kuumutamine ülevalt ja alt | Yes |
| Net weight | 11.77 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 19 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1470.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Convection Oven with 2 Hot Plates |
| Producer product name | OV-3670 |
| Rotisserie | No |
| Taimer | N/A min |
| Tare weight (kg) | 1.49 kg |
| Temperatuur | 90-230 C |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 3200 W |
| Volume (m3) | 0.09 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tristar convection oven with 2 hot plates ov-3670 35 l 3200 w black, ov-3670, tristar, miniahjud





