Tristar | Digital Slowcooker | VS-3920 | 210 W | Stainless steel | 4.5 L | Number of programs 4 | Black
- TootjadTristar
- Mudel: VS-3920
- Saadavus: 5
-
47€
Tristar | Digital Slowcooker | VS-3920 | 210 W | Stainless steel | 4.5 L | Number of programs 4 | Black
| All | |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Digitaalne taimer | Yes |
| Ekraan | LCD |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 230 mm |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross height (mm) | 360 mm |
| Gross height master carton | 378 mm |
| Gross weight | 5.598 kg |
| Gross width (mm) | 360 mm |
| Gross width master carton | 378 mm |
| Kaabli pikkus | 0.8 m |
| Kontrolli tüüp | Digital |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maht | 4.5 L |
| Mõõtetops | No |
| Muud funktsioonid | Ceramic coating Removable inner pan Overheat protection Boil-dry protection |
| Nakkumatu kate | Inner pan with nonstick coating |
| Net weight | 5.074 kg |
| Net weight master carton | 11.7 kg |
| Nõudepesumasinakindel sisemine pott | Yes |
| Packing quantity | 2 pc(s) |
| Palette Qty | 50 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 506 g |
| Plastic (No PET) | 18 g |
| Poti materjal | Stainless steel |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Digital Slowcooker |
| Producer product name | VS-3920 |
| Programmide arv | 4 |
| Reguleeritav termostaat | Yes |
| Soojashoiurežiim | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.524 kg |
| Tare weight master carton | 1.166 kg |
| Toote värv | Black |
| Valmimise märguanne | Yes |
| Viitstart (maksimaalne) | N/A h |
| Võimsus | 210 W |
| Volume (m3) | 0.029808 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






