Tristar | Garment Steamer | ST-8916 | Handheld | 1200 W | 0.26 L | 20 g/min | Purple
- TootjadTristar
- Mudel: ST-8916
- Saadavus: 5
-
31€
Tristar | Garment Steamer | ST-8916 | Handheld | 1200 W | 0.26 L | 20 g/min | Purple
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140 mm |
| Gross depth master carton | 315 mm |
| Gross height (mm) | 295 mm |
| Gross height master carton | 310 mm |
| Gross weight | 1.2 kg |
| Gross width (mm) | 185 mm |
| Gross width master carton | 380 mm |
| Kaabli pikkus | 2.5 m |
| Muud funktsioonid | Overheat protection Boil-dry protection Power indication light(s) Vertical steam |
| Net weight | 1.016 kg |
| Net weight master carton | 4.76 kg |
| Packing quantity | 4 pc(s) |
| Painduv voolik | No |
| Palette Qty | 184 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 183 g |
| Pidev auruvoog | 20 g/min |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Garment Steamer |
| Producer product name | ST-8916 |
| Soojenemisaeg | 35 s |
| Tare weight (kg) | 0.184 kg |
| Tare weight master carton | 0.631 kg |
| Toote värv | Purple |
| Tüüp | Handheld |
| Veemahuti suurus | 0.26 L |
| Võimsus | 1200 W |
| Volume (m3) | 0.0076405 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tristar garment steamer st-8916 handheld 1200 w 026 l 20 gmin purple, st-8916, tristar, aurutid

















