Tristar | Garment Steamer | ST-8921 | Handheld | 1600 W | 0.26 L | 25 g/min | Black/Purple
- TootjadTristar
- Mudel: ST-8921
- Saadavus: 5
-
36€
Tristar | Garment Steamer | ST-8921 | Handheld | 1600 W | 0.26 L | 25 g/min | Black/Purple
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross height master carton | 340 mm |
| Gross weight | 1.264 kg |
| Gross width (mm) | 175 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Muud funktsioonid | Vertical and horizontal steaming |
| Net weight | 1.064 kg |
| Net weight master carton | 7.29 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Painduv voolik | No |
| Palette Qty | 174 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 193 g |
| Pidev auruvoog | 25 g/min |
| Plastic (No PET) | 7 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Garment Steamer |
| Producer product name | ST-8921 |
| Soojenemisaeg | 45 s |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Tare weight master carton | 1.005 kg |
| Toote värv | Black/Purple |
| Tüüp | Handheld |
| Veemahuti suurus | 0.26 L |
| Võimsus | 1600 W |
| Volume (m3) | 0.0084 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tristar garment steamer st-8921 handheld 1600 w 026 l 25 gmin blackpurple, st-8921, tristar, aurutid

