Tristar | Grill | GR-2853 | Contact grill | 2000 W | Aluminum
- TootjadTristar
- Mudel: GR-2853
- Saadavus: 5
-
51€
Tristar | Grill | GR-2853 | Contact grill | 2000 W | Aluminum
| All | |
| Eemaldatav plaat | No |
| Eemaldatav tilkumisalus | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 164 mm |
| Gross depth master carton | 670 mm |
| Gross height (mm) | 382 mm |
| Gross height master carton | 400 mm |
| Gross weight | 3.328 kg |
| Gross width (mm) | 389 mm |
| Gross width master carton | 400 mm |
| Jahe(dad) käepide(med) | Yes |
| Juhtme pikkus | 0.7 m |
| Kaasaskantav | Yes |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Märgutuli | Yes |
| Muud funktsioonid | You can open the grill 180 , you can also use it as a table grill. You can determine the temperature yourself by using the thermostat. |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 2.93 kg |
| Net weight master carton | 13.12 kg |
| Packing quantity | 4 pc(s) |
| Palette Qty | 64 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 389 g |
| Plastic (No PET) | 9 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Grill |
| Producer product name | GR-2853 |
| Rasvavann | Yes |
| Reguleeritav termostaat | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.398 kg |
| Tare weight master carton | 1.822 kg |
| Toiduvalmistamise ala kuju | Rectangular |
| Toote värv | Aluminum |
| Tüüp | Contact grill |
| Võimsus | 2000 W |
| Volume (m3) | 0.024370072 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tristar grill gr-2853 contact grill 2000 w aluminum, gr-2853, tristar, grillid









