Tristar | Nose and ear trimmer | TR-2571 | Nose and ear trimmer | Black
- TootjadTristar
- Mudel: TR-2571
- Saadavus: 5
-
5€
Tristar | Nose and ear trimmer | TR-2571 | Nose and ear trimmer | Black
| All | |
| Akutehnoloogia | AA type |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 32 mm |
| Gross depth master carton | 230 mm |
| Gross height (mm) | 138 mm |
| Gross height master carton | 200 mm |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gross width (mm) | 32 mm |
| Gross width master carton | 105 mm |
| Muud funktsioonid | Cordless Cover ABS Material housing |
| Net weight | 0.048 kg |
| Net weight master carton | 1.242 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1391 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Plastic (No PET) | 14 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Nose and ear trimmer |
| Producer product name | TR-2571 |
| Puhastushari | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.022 kg |
| Tare weight master carton | 0.048 kg |
| TI weight (kg) | 0.003 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Nose and ear trimmer |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.000141312 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: tristar nose and ear trimmer tr-2571 nose and ear trimmer black, tr-2571, tristar, juukseloikusmasinad


