Tristar OV-3627 | Convection oven | 27 L | 1500 W | Black
- TootjadTristar
- Mudel: OV-3627
- Saadavus: 4
-
86€
Tristar OV-3627 | Convection oven | 27 L | 1500 W | Black
| All | |
| Ahju suurus | 27 L |
| Ahju tüüp | Electric |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Convection Top and bottom heat |
| Gross depth (mm) | 420.00 mm |
| Gross height (mm) | 345.00 mm |
| Gross weight | 9.41 kg |
| Gross width (mm) | 525.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Kuumutamine ülevalt ja alt | Yes |
| Net weight | 8.36 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 23 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1030.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Convection oven |
| Producer product name | OV-3627 |
| Rotisserie | No |
| Taimer | N/A min |
| Tare weight (kg) | 1.05 kg |
| Temperatuur | 90-230 C |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 1500 W |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





