Tristar RK-6148 Rice cooker, 1.8 L, Stainless Steel
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 238.00 mm |
| Gross height (mm) | 280.00 mm |
| Gross weight | 2.46 kg |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |
| Net weight | 2.16 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 46 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 275.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Producer | Tristar |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tristar rk-6148 rice cooker, 18 l, stainless steel, rk-6148, tristar, multikupsetus

