Tristar Steamer | ST-8965 | Handheld | 1500 W | 0.25 L | 25 g/min | Black
- TootjadTristar
- Mudel: ST-8965
- Saadavus: 5
-
24€
Tristar Steamer | ST-8965 | Handheld | 1500 W | 0.25 L | 25 g/min | Black
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Overheat protection Boil-dry protection |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 283.00 mm |
| Gross weight | 1.11 kg |
| Gross width (mm) | 116.00 mm |
| Juhtme pikkus | 2 m |
| Net weight | 0.95 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 292 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 149.00 g |
| Pidev auruvoog | 25 g/min |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Steamer |
| Producer product name | ST-8965 |
| Soojenemisaeg | 28 s |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Handheld |
| Veemahuti suurus | 0.25 L |
| Võimsus | 1500 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





