Tristar Table Hob | KP-6152 | Number of burners/cooking zones 2 | Black | Electric
- TootjadTristar
- Mudel: KP-6152
- Saadavus: 5
-
36€
Tristar Table Hob | KP-6152 | Number of burners/cooking zones 2 | Black | Electric
| All | |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 297.00 mm |
| Gross height (mm) | 528.00 mm |
| Gross weight | 2.40 kg |
| Gross width (mm) | 111.00 mm |
| Juhtimise paigutus | Front |
| Laius | 48 cm |
| Net weight | 2.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 50 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 185.00 g |
| Pealispinna tüüp | Iron |
| Pinge | 230 V |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Pliidiraua tüüp | Electric |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 2 |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Table Hob |
| Producer product name | KP-6152 |
| Taimer | No |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 1000/1500 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tristar table hob kp-6152 number of burnerscooking zones 2 black electric, kp-6152, tristar, lauapliidid





