TunaBone | Kamado classic 23" grill | Size L | Dark grey
- TootjadTunaBone
- Mudel: TBG23GRAY-01
- Saadavus: 10
-
944€
TunaBone | Kamado classic 23" grill | Size L | Dark grey
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Grilli läbimõõt | 51.5 cm |
| Gross depth (mm) | 720 mm |
| Gross height (mm) | 750 mm |
| Gross weight | 129.3 kg |
| Gross width (mm) | 840 mm |
| Kaal | 111 kg |
| Läbimõõt | 59.5 cm |
| Net weight | 120.3 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 7500 g |
| PET | 500 g |
| Plastic (No PET) | 1000 g |
| Producer | TunaBone |
| Producer product name | Kamado classic 23" grill |
| Sobilik | 10-12 persons |
| Suurus | L |
| Tare weight (kg) | 9 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Firebox, charcoal plate cooking grill, ash tool, two zone cooking system, two zone deflector, two zone cooking grills, pizza stone, rain cover, grill brush |
| Toote värv | Dark grey |
| Volume (m3) | 0.4536 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: tunabone kamado classic 23 grill size l dark grey, tbg23gray-01, tunabone, kupsetamine

