Ubiquiti | Plug-and-play, 4K WiFi-connected camera | UVC-G6-INS-W | 8 MP | Fixed | IPX5
- TootjadUbiquiti
- Mudel: UVC-G6-INS-W
- Saadavus: 5
-
195€
Ubiquiti | Plug-and-play, 4K WiFi-connected camera | UVC-G6-INS-W | 8 MP | Fixed | IPX5
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 81 mm |
| Gross height (mm) | 57 mm |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Gross width (mm) | 50 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IPX5 |
| Maksimaalne video resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Megapiksel | 8 MP |
| Net weight | 0.18 kg |
| Objektiivi tüüp | Fixed |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3690 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Ubiquiti |
| Producer product family | Plug-and-play, 4K WiFi-connected camera |
| Producer product name | UVC-G6-INS-W |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Võimsus | 7 W |
| Volume (m3) | 0.00023085 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |













