UPS | 5P1550IRG2 | 1550 VA | 1350 W
| All | |
| AC-sisendsagedus | 50-60 Hz |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 550.00 mm |
| Gross height (mm) | 165.00 mm |
| Gross weight | 22.66 kg |
| Gross width (mm) | 595.00 mm |
| Maht | 1550 VA |
| Mõõdud (l x s x k) | 438 x 555 x 43.2 mm |
| Net weight | 18.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 g |
| Plastic (No PET) | 960.00 g |
| Producer | Eaton |
| Producer product family | UPS |
| Producer product name | 5P1550IRG2 |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Tare weight (kg) | 3.96 kg |
| TI weight (kg) | 14.00 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 1350 W |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: ups 5p1550irg2 1550 va 1350 w, 5p1550irg2, eaton, ups

