CyberPower PR3000ELCDSL Smart App UPS Systems
- TootjadCyberPower
- Mudel: PR3000ELCDSL
- Saadavus: 1
-
878€
CyberPower PR3000ELCDSL Smart App UPS Systems
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 579.00 mm |
| Brutokaal | 27.91 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 360.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 316.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.07 m |
| Netokaal | 26.80 kg |
| Paber/Papp | 1000.00 g |
| Palette Qty | 26 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 110.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 1.11 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: cyberpower pr3000elcdsl smart app ups systems, pr3000elcdsl, cyberpower, ups

