CyberPower | Smart App UPS Systems | OLS3000ERT2UA | 3000 VA | 2700 W
- TootjadCyberPower
- Mudel: OLS3000ERT2UA
- Saadavus: 1
-
949€
CyberPower | Smart App UPS Systems | OLS3000ERT2UA | 3000 VA | 2700 W
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Outlets: IEC C19 x 2 / IEC C13 x 8 |
| Gross depth (mm) | 730.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross weight | 31.30 kg |
| Gross width (mm) | 540.00 mm |
| Maht | 3000 VA |
| Net weight | 26.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 19 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1600.00 g |
| Producer | CyberPower |
| Producer product family | Smart App UPS Systems |
| Producer product name | OLS3000ERT2UA |
| Puhvertoiteallika topoloogia | On line |
| Tare weight (kg) | 4.60 kg |
| Võimsus | 2700 W |
| Volume (m3) | 0.09 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







