CyberPower | Smart App UPS Systems | PR3000ERTXL2U | 3000 VA | 3000 W
- TootjadCyberPower
- Mudel: PR3000ERTXL2U
- Saadavus: 1
-
1 568€
CyberPower | Smart App UPS Systems | PR3000ERTXL2U | 3000 VA | 3000 W
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 620 mm |
| Gross height (mm) | 275 mm |
| Gross weight | 40.8 kg |
| Gross width (mm) | 560 mm |
| Maht | 3000 VA |
| Net weight | 32.8 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 14 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 7500 g |
| Plastic (No PET) | 500 g |
| Producer | CyberPower |
| Producer product family | Smart App UPS Systems |
| Producer product name | PR3000ERTXL2U |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Tare weight (kg) | 8 kg |
| Võimsus | 3000 W |
| Volume (m3) | 0.09548 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






