CyberPower Value Pro VP1000ELCD - UPS - 550 Watt - 1000 VA
- TootjadCyberPower
- Mudel: VP1000ELCD
- Saadavus: 5
-
145€
CyberPower Value Pro VP1000ELCD - UPS - 550 Watt - 1000 VA
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 350.00 mm |
| Brutokaal | 14.16 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 325.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 305.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.03 m |
| Netokaal | 12.74 kg |
| Paber/Papp | 1000 g |
| Palette Qty | 50 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 420 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 1.42 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: cyberpower value pro vp1000elcd - ups - 550 watt - 1000 va, vp1000elcd, cyberpower, ups

