DIGITUS OnLine UPS, rack/tower, 1500VA, 1500W, LCD, 8 x C13, 1 x C19, RS-232, USB, RJ45, SNMP card (optional), relay card (optio
- TootjadDigitus
- Mudel: DN-170094
- Saadavus: 1
-
541€
DIGITUS OnLine UPS, rack/tower, 1500VA, 1500W, LCD, 8 x C13, 1 x C19, RS-232, USB, RJ45, SNMP card (optional), relay card (optional) Digitus
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 565 mm |
| Brutokaal | 19.6 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 205 mm |
| Brutolaius (mm) | 595.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht | 1500 VA |
| Maht (m3) | 0.068915875 m |
| Muud funktsioonid | Easy-to-use LCD screen provides insight into UPS status for easy installation, configuration and operation. Various communication interfaces (RS232/USB, parallel port, SNMP slot) enable remote monitoring of the system. |
| Netokaal | 19.2 kg |
| Paber/Papp | 350.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 50.00 g |
| Producer product family | OnLine UPS |
| Producer product name | OnLine UPS Modul, 1500VA/1500W |
| Puhvertoiteallika topoloogia | On line |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.40 kg |
| TI kaal (kg) | 19.00 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 1500 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: digitus online ups, racktower, 1500va, 1500w, lcd, 8 x c13, 1 x c19, rs-232, usb, rj45, snmp card optional, relay card optio, dn-170094, digitus, ups


