Eaton 3S Gen2 UPS DIN, 450 VA, 270 W, Input: Schuko, Outputs: (3) Schuko, (3) Schuko surge only, Tower | 3S450D
- TootjadEaton
- Mudel: 3S450D
- Saadavus: 4
-
103€
Eaton 3S Gen2 UPS DIN, 450 VA, 270 W, Input: Schuko, Outputs: (3) Schuko, (3) Schuko surge only, Tower | 3S450D
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 83 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross weight | 3.00 kg |
| Gross width (mm) | 325.00 mm |
| Net weight | 2.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 227 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Eaton |
| Producer product family | 3S Gen2 UPS DIN, 450 VA, 270 W, Input: Schuko, Outputs: (3) Schuko, (3) Schuko surge only, Tower |
| Producer product name | 3S450D |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.0037765 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








