Eaton 5P Gen2 UPS | 5P1150IG2 | 1150 VA | 920 W
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Input: C14, Outputs: (8) C13 |
| Gross depth (mm) | 235.00 mm |
| Gross height (mm) | 325.00 mm |
| Gross weight | 12.40 kg |
| Gross width (mm) | 435.00 mm |
| Maht | 1150 VA |
| Mõõdud (l x s x k) | 150 x 345 x 233 mm |
| Net weight | 11.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 26 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | Eaton |
| Producer product family | 5P Gen2 UPS |
| Producer product name | 5P1150IG2 |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Tare weight (kg) | 1.40 kg |
| TI weight (kg) | 10.00 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 920 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

