Eaton UPS 3S 700 IEC 700 VA, 420 W, Off line
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 395 mm |
| Brutokaal | 4.7 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 160.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 245 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kujutegur | Tower |
| Maht | 700 VA |
| Maht (m3) | 0.015484 m |
| Muud funktsioonid | Software compatibility: Eaton UPS Companion (enables safe system shutdown, energy usage metering and configuration of UPS settings) |
| Netokaal | 3.7 kg |
| Paber/Papp | 800.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 200.00 g |
| Producer product family | UPS |
| Producer product name | 3S 700 IEC |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Off line |
| Sertifikaat | IEC/EN 62040-1, EAC, IEC/EN 62040-2, CE |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 1.00 kg |
| TI kaal (kg) | 3.00 kg |
| Toote värv | Black/White |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 420 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: eaton ups 3s 700 iec 700 va, 420 w, off line, 3s700i, eaton, ups



