Eaton UPS 5E Gen2 2200UI IEC 2200 VA, 1200 W, Tower, Line-Interactive
- TootjadEaton
- Mudel: 5E2200UI
- Saadavus: 4
-
303€
Eaton UPS 5E Gen2 2200UI IEC 2200 VA, 1200 W, Tower, Line-Interactive
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 347.00 mm |
| Brutokaal | 10.34 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 138.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 230.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kujutegur | Tower |
| Maht | 2200 VA |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Netokaal | 9.80 kg |
| Paber/Papp | 500.00 g |
| Palette Qty | 97 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 40.00 g |
| Producer product family | UPS |
| Producer product name | 5E Gen2 2200UI IEC |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.54 kg |
| TI kaal (kg) | 5.80 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 1200 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: eaton ups 5e gen2 2200ui iec 2200 va, 1200 w, tower, line-interactive, 5e2200ui, eaton, ups

