Eaton UPS 5SC 1000i 1000 VA 700 W
| All | |
| Brutokaal | 12.30 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 476.00 mm |
| Gross height (mm) | 308.00 mm |
| Gross width (mm) | 238.00 mm |
| Kujutegur | Tower |
| Maht | 1000 VA |
| Netokaal | 11.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 25 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer product family | UPS |
| Producer product name | 5SC 1000i |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Taara kaal (kg) | 1.20 kg |
| Taros svoris (kg) | 2.30 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 700 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: eaton ups 5sc 1000i 1000 va 700 w, 5sc1000i, eaton, ups












