Eaton UPS 5SC 1500i Rack2U 1500 VA, 1050 W, 2U, Line-Interactive
- TootjadEaton
- Mudel: 5SC1500IR
- Saadavus: 1
-
962€
Eaton UPS 5SC 1500i Rack2U 1500 VA, 1050 W, 2U, Line-Interactive
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 580.00 mm |
| Brutokaal | 22.10 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 246.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 540.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Elektrilised väljundsignaalid | IEC |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kujutegur | 2U |
| Maht | 1500 VA |
| Maht (m3) | 0.08 m |
| Netokaal | 17.80 kg |
| Paber/Papp | 3850.00 g |
| Palette Qty | 11 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 450.00 g |
| Producer product family | UPS |
| Producer product name | 5SC 1500i Rack2U |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 4.30 kg |
| TI kaal (kg) | 2.30 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 1050 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: eaton ups 5sc 1500i rack2u 1500 va, 1050 w, 2u, line-interactive, 5sc1500ir, eaton, ups

