Eaton | UPS | 9SX2000IR | 2000 VA | 1800 W
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Funktsioonid | Auto shutdown function |
| Gross depth (mm) | 780.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross weight | 32.80 kg |
| Gross width (mm) | 580.00 mm |
| Maht | 2000 VA |
| Net weight | 26.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5800.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Eaton |
| Producer product family | UPS |
| Producer product name | 9SX2000IR |
| Puhvertoiteallika topoloogia | On line |
| Tare weight (kg) | 6.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.50 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 1800 W |
| Volume (m3) | 0.11 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


