FSP | FP 800 | 800 VA | 290 V | 220 V
| All | |
| AC-väljundi tüüp | Type F (Schuko) |
| AC-väljundite arv | 2 |
| Aku asendamise alarm | Audible |
| Aku laadimisaeg | 6 h |
| Aku mahutavus | 9 Ah |
| Aku pinge | 12 V |
| Automaatne pingestabilisaator (AVR) | Yes |
| Automaatne taaskäivitumine | Yes |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:NK:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 325 mm |
| Gross depth master carton | 590 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross height master carton | 245.00 mm |
| Gross weight | 5 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Gross width master carton | 344 mm |
| Kaal | 4.9 g |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 C |
| Kõrgus | 14.2 cm |
| Kujutegur | Tower |
| Külmstart | Yes |
| Kuuldavad alarmid | Yes |
| Lainekuju | Sine |
| Laius | 10.1 cm |
| LED-indikaatorid | Yes |
| Maht | 800 VA |
| Müratase | 40 dB |
| Net weight | 4.097 kg |
| Net weight master carton | 20 kg |
| Packing quantity | 4.00 pc(s) |
| Palette Qty | 136 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 755.00 g |
| Plastic (No PET) | 148.00 g |
| Producer | FSP |
| Producer product name | FP 800 |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 290 V |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 162 V |
| Sügavus | 27.9 cm |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 90 % |
| Tare weight (kg) | 0.903 kg |
| Tare weight master carton | 0.845 kg |
| TI weight (kg) | 3.60 kg |
| Toetatud akude arv | 1 |
| Toite kaitsefunktsioonid | Overcharge, Overload |
| Toiteallika sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Toote tüüp | Compact size Excellent microprocessor control guarantees high reliability Boost and buck AVR for voltage stabilization Auto restart while AC is recovering Simulated sine wave Off-mode charging Cold start function Generator compatible |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Väljalülitatud režiimil laadimine | Yes |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 220 V |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Väljundvõimsus | 480 W |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 800 VA |
| Volume (m3) | 0.01001 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: fsp fp 800 800 va 290 v 220 v, fp800, fsp, ups

