FSP | Rack Series | CHAMP 3K RACK | 3000 VA | 110 - 300 V | 300 V | 1% (Batt. Mode) V
- TootjadFSP
- Mudel: CHAMP 3K RACK
- Saadavus: 1
-
583€
FSP | Rack Series | CHAMP 3K RACK | 3000 VA | 110 - 300 V | 300 V | ± 1% (Batt. Mode) V
| All | |
| AC-sisendpinge | 110 - 300 V |
| AC-sisendsagedus | 40 - 70 Hz |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:NK:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Input power factor correction. Microprocessor control optimizes reliability. Output power factor 0.8. |
| Gross depth (mm) | 765 mm |
| Gross height (mm) | 250 mm |
| Gross weight | 29.6 kg |
| Gross width (mm) | 600 mm |
| Kaal | 29000 g |
| Maht | 3000 VA |
| Mõõdud (l x s x k) | 438 x 88 x 600 mm |
| Net weight | 28.697 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 15 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 755.00 g |
| Plastic (No PET) | 148.00 g |
| Producer | FSP |
| Producer product family | Rack Series |
| Producer product name | CHAMP 3K RACK |
| Puhvertoiteallika topoloogia | On line |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 300 V |
| Tare weight (kg) | 0.903 kg |
| TI weight (kg) | 25.40 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 1% (Batt. Mode) V |
| Väljundvõimsus | 2400 W |
| Volume (m3) | 0.11475 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: fsp rack series champ 3k rack 3000 va 110 - 300 v 300 v 1 batt mode v, champ 3k rack, fsp, ups

