Lanberg Cable Power Strip, 3X French Outlets with Switch, Quality-Grade Copper, 1.5 m | PS1-03E-0150-W
- TootjadLanberg
- Mudel: PS1-03E-0150-W
- Saadavus: 3
-
6€
Lanberg Cable Power Strip, 3X French Outlets with Switch, Quality-Grade Copper, 1.5 m | PS1-03E-0150-W
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 190.00 mm |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Gross width (mm) | 460.00 mm |
| Net weight | 0.26 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 40 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Producer | Lanberg |
| Producer product family | Cable Power Strip, 3X French Outlets with Switch, Quality-Grade Copper, 1.5 m |
| Producer product name | PS1-03E-0150-W |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Väljundvõimsus | 2500 W |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lanberg cable power strip, 3x french outlets with switch, quality-grade copper, 15 m ps1-03e-0150-w, ps1-03e-0150-w, lanberg, ups



