Lanberg Cable Power Strip, 4X French Outlets Quality-Grade Copper, 1.5 m | PS0-04E-0150-BK
- TootjadLanberg
- Mudel: PS0-04E-0150-BK
- Saadavus: 5
-
6€
Lanberg Cable Power Strip, 4X French Outlets Quality-Grade Copper, 1.5 m | PS0-04E-0150-BK
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 455.00 mm |
| Gross height (mm) | 360.00 mm |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Gross width (mm) | 290.00 mm |
| Net weight | 0.26 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3600 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Lanberg |
| Producer product family | Cable Power Strip, 4X French Outlets Quality-Grade Copper, 1.5 m |
| Producer product name | PS0-04E-0150-BK |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Väljundvõimsus | 2500 W |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lanberg cable power strip, 4x french outlets quality-grade copper, 15 m ps0-04e-0150-bk, ps0-04e-0150-bk, lanberg, ups







