SALE OUT. Schneider Electric APC Back-UPS | BX750MI-GR | 750 VA | 410 W | DAMAGED PACKAGING
- TootjadSchneider Electric
- Mudel: BX750MI-GRSO
- Saadavus: 1
-
115€
SALE OUT. Schneider Electric APC Back-UPS | BX750MI-GR | 750 VA | 410 W | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | LED display allows easy reading of device status and power conditions AVR corrects voltage fluctuations to ensure reliable power supply |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 430.00 mm |
| Gross weight | 5.90 kg |
| Gross width (mm) | 197.00 mm |
| Maht | 750 VA |
| Net weight | 5.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 82.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Schneider Electric |
| Producer product family | APC Back-UPS |
| Producer product name | BX750MI-GR |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| TI weight (kg) | 2.59 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 410 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sale out schneider electric apc back-ups bx750mi-gr 750 va 410 w damaged packaging, bx750mi-grso, schneider electric, ups


