Schneider Electric APC Easy UPS | BV1000I | 1000 VA | 600 W
- TootjadSchneider Electric
- Mudel: BV1000I
- Saadavus: 1
-
125€
Schneider Electric APC Easy UPS | BV1000I | 1000 VA | 600 W
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Floor/wall mount LED display allows easy reading of device status and power conditions AVR corrects voltage fluctuations to ensure reliable power supply |
| Gross depth (mm) | 237.00 mm |
| Gross height (mm) | 373.00 mm |
| Gross weight | 6.00 kg |
| Gross width (mm) | 143.00 mm |
| Maht | 1000 VA |
| Net weight | 5.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 137 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Producer | Schneider Electric |
| Producer product family | APC Easy UPS |
| Producer product name | BV1000I |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 2.59 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 600 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: schneider electric apc easy ups bv1000i 1000 va 600 w, bv1000i, schneider electric, ups



