ADATA C008 64 GB, USB 2.0, White/Blue
| All | |
| Brutokaal | 0.02 kg |
| Garantii | 24 month(s) |
| Isehäälestuv | Yes |
| Kaal | 10 g |
| Kõrgus | 5.9 mm |
| Laius | 1.95 cm |
| Liidese tüüp | USB 2.0 |
| Maht | 64 GB |
| Materjal | Plastic |
| Mõõdud (l x s x k) | 60 x 20 x 10mm mm |
| Netokaal | 0.01 kg |
| Nõutav USB | Yes |
| Producer product name | C008 |
| Sügavus | 5.96 cm |
| Toote värv | White/Blue |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 98/2000/XP/V |
Sildid: adata c008 64 gb, usb 20, whiteblue, ac008-64g-rwe, adata, usb malupulgad


